O Restauraci

Restaurace U Zvonice,  vzdálená jen 100 metrů od samotného centra města, se nachází v klidném prostředí nejstarší části Benešova, v ulici Na Karlově. V těsné blízkosti mohou návštěvníci obdivovat starou zděnou zvonici se vzácným zvonem z roku 1322, který je druhým nejstarším datovaným zvonem v Česku. Vedle zvonice se tyčí dochované části minoritského kláštera z 15. století. Klášter byl vypálen roku 1420 Janem Žižkou při jeho tažení na Prahu. Jen o kousek dál pak stojí kostel sv. Mikuláše ze 13. století.

V Restauraci U Zvonice Vám nabízíme vybraná jídla mezinárodní kuchyně. Velký důraz klademe na kvalitu a čerstvost surovin, ze kterých jídla připravujeme. V letních měsících je otevřena venkovní terasa s grilem, na kterém připravujeme naše speciality. Kapacita terasy je až 48 míst. Interiér restaurace pak nabízí 34 míst v hlavní části a 12 míst v oddělené nekuřácké části.

Zajišťujeme svatební hostiny, rauty, firemní akce, oslavy, promoce, večírky, smuteční hostiny, apod.  Jídelní lístek je k dispozici v šesti cizích jazycích (angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, holandština)

Celá ulice Na Karlově má statut pěší zóny a parkování v ní je podmíněno povolením MěÚ. Toto povolení Vám při návštěvě restaurace rádi zapůjčíme.